MobiriseTechnika a možnosti

Filmová technika od DJI


Pro práci využíváme špičkové bezpilotní letouny od firmy DJI - světového lídra v bezpilotní filmové a stabilizační technice.

Všechny stroje jsou registrované pojištěné a zkontrolované Úřadem pro Civilní Letectví.4K ve "slo mo"

Video je možné zaznamenávat v nejrůznějších formátech včetně LOGu pro získání nejlepších detailů a dynamického rozsahu v rozlišení až 4K.

Ve všech rozlišeních jsou nahrávky v dostatečné snímkové frekvenci i pro tvorbu tzv. "slowmotion" - zpomalených záběrů. Vše záleží na požadavcích a potřebách zákazníka, stejně tak tomu je i s pořizováním fotografií.

Až za hranice možností

Doba letu na jednu baterii je až 28 minut (v závislosti na okolních podmínkách). Tato výdrž baterií poskytuje dostatečný komfort pro natočení/nafocení i několika scén na jedno vzlétnutí.

Dolet strojů je až na vzdálenosti 5ti kilometrů, při dodržení zákonů ČR.

Umíme to i ze země

V případě zájmu o například referenční videospot, kde jsou potřebné i záběry ze země, máme k dispozici profesionální "pozemní" výbavu. Není tedy problém vytvořit kompletní videa kombinované ze vzduchu i ze země.

Mobirise

Legální a profesionální přístup

Jsme držiteli všech potřebných povolení od Úřadu pro Civilní Letectví a pro každé natáčení vyřídíme všechna dodatečná povolení pro danou lokalitu.

Ceník prací

Proč tu žádný není? Odpověď je jednoduchá... Každá zakázka je originál. Každé povolení musí být vyřízeno extra pro každou akci a každá lokalita klade odlišné nároky na legální natáčení...

© 2017 - 2018 ©Airwork.cz  info@airwork.cz +420 607 663 384